Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

I Ogólnopolskie Forum Młodych Samorządowców

W dziale Galeria już teraz obejrzeć można wybrane zdjęcia autorstwa Michała Stańczyka z organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską w Tarnowie i Pałac Młodzieży - I Ogólnopolskiego Forum Młodych Samorządowców. Inicjatywa ze wszechmiar słuszna i pożyteczna! Miejmy nadzieję, że będzie miała ona również charakter cykliczny!

 

Podczas Forum młodzi ludzie mieli okazję ze sobą porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i problemami podczas debaty Open Space, słuchali również tego co miały im do powiedzenia osoby bezpośrednio zaangażowane w sprawy związane z samorządem czy polityką krajową. Gośćmi forum byli m.in.: Leszek Miller - były Premier RP, Paweł Kowal - eurodeputowany, Urszula Gacek- była eurodeputowana, Józef Oleksy - były Premier RP i Marszałek Sejmu RP, Ryszard Ścigała - Prezydent Miasta Tarnowa , Ryszard Żądło - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie, Grzegorz Kądzielawski oraz Jakub Kwaśny - Najmłodsi Radni Rady Miejskiej w Tarnowie. Zaproszenia skierowane były również do najwyższych władz Państwowych, Posłów i Senatorów RP.

 

Spędziłem cztery wspaniałe dni, ze wspaniałymi ludżmi i bardzo się z tego cieszę :-) mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji by ze sobą rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami.

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna