Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

"Kto dogoni psa?" w Teatrze Solskiego! [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

Na prośbę tarnowskich widzów Teatr Solskiego zaprosił Marcina Kwaśnego ze swoim spektaklem „Kto dogoni psa”. To zmodyfikowana wersja"Fabryki" autorstwa tarnowskiego policjanta Marcina Skóry. Została wystawiona na deskach warszawskiego Teatru Ochoty. Edytę Herbuś, Marcina Kwaśnego zobaczymy na deskach tarnowskiej sceny już w niedzielę o godz. 19.00.

 

„Kto dogoni psa?” to autentyczna historia opisana przez nadkomisarza wydziału zabójstw Marcina Skórę oraz aktora Marcina Kwaśnego.
Główny bohater Marek Sakłak służy w policji, jest rozdarty między pracę zawodową a życie prywatne, zmaga się z przemocą i własnymi słabościami. Zna „fabrykę” czyli wydział zabójstw od podszewki, pozornie nic go nie może zaskoczyć. Do czasu kiedy musi przyjąć zgłoszenie o zaginięciu krewnych innego policjanta. Rutynowe śledztwo zamienia się w dramatyczną walkę o życie. Czyje? Tego już widzowie dowiedzą się w teatrze.
Producent przedstawienia i odtwórca głównej roli Marcin Kwaśny zaprosił do współpracy reżysera Marka Stacharskiego, autora wielokrotnie nagradzanego filmu „Przebacz”, dla którego przedstawienie to będzie teatralnym debiutem.

Twórcy przedstawienia:

Autorzy: Marcin Skóra, Marcin Kwaśny

Reżyseria – Marek Stacharski

Obsada:
Marcin Kwaśny – Marek Sakłak
Edyta Herbuś – Zofia Sakłak
Bogusław Kaczmarczyk – Młotek
Krzysztof Chudzicki – Żyła
Kasia Zakrzewska/Zuzia Pisz - Madzia

Scenografia – Magdalena Brzeska
Kostiumy – Emilia Korycka
Muzyka – Marcin Nierubiec
Światło – Paweł Dyllus
Fotosy – Angelina Stasiak, Andrzej Wencel

(info: Lemmonshot)

 

Oficjalny Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ckfxnz9yE_E

 

WYGRAJ ZAPROSZENIE!

Wystarczy wysłać e-maila na adres: kontakt@kubakwasny.pl do piątku (19.03.2010) do godz. 18.00 z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Spośród wszystkich zgłoszeń KOMISYJNIE zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl! (Komisja złożona będzie z użytkowników Tarnowskiego Forum - Agora).

 

Losowanie będzie otwarte dla wszystkich chętnych! Po godz. 18.00 w piątek w Kawiarni-Winiarni "Porta Sei" ul. Sowińskiego! W miarę możliwości, umieszczony zostanie również filmik z losowania w moim kanale na YouTube!

 

Miło mi poinformować, że dwa bilety na spektakl "Kto dogoni psa" wylosowała pani Monika Lichorobiec.

Serdecznie Gratuluję!

 

OBEJRZYJ LOSOWANIE: http://www.youtube.com/jakubkwasny#p/u/8/oWYhbVk_PW0

 

SPEKTAKL TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna