Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

Realizuję swój program wyborczy!

Pomimo, że nie zostałem wybrany na Prezydenta Miasta Tarnowa, moją kandydaturę poparło 3285 osób, to jednak staram się by pomysły jakie pojawiły się w mojej wizji Tarnowa 2010-2014 przydały się w rozwoju miasta Tarnowa. Wszak działalność w samorządzie jest czymś co powinno być wolne od polityki, powinnat byćo  współpraca dla dobra naszej małej ojczyzny, ponad podziałami i tak to pojmuję. Dlatego nie chowam swojej wizji do szuflady, chcę by zwycięzca, któremu przy tej okazji jeszcze raz gratuluję, mógł skorzystać z tego co proponowałem i na kolejnych sesjach Rady Miejskiej zgłaszał będę kolejno odsłony mojego programu.

 

Na drugiej sesji zgłosiłem pomysł zainicjowania poszerzenia struktury właścicielskiej Tarnowskiego Klastera Przemysłowego, ściślejszej współpracy z Tarnowską Agencją Rozwoju Regionalnego, lub połączenie tych dwóch struktur w jeden organizm. Zaproszenie do współpracy gmin autostradowych i poszerzenie akcjonariatu nowego podmiotu, jaki ma sznase powstać w Tarnowie do kompleksowej obsługi inwestorskiej!

Dzisiaj przyjdzie kolej na nową politykę młodzieżową i m.in.:

1. Powołanie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Tarnowa ds. Młodzieży

2. Stworzenie systemu grantowego dla tarnowskiej Młodzieżowej rady Miejskiej

3. Wpisanie nowego zadania do programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na szkolenia dla młodych liderów społeczeństwa obywatelskiego.

więcej w...

 

http://www.kubakwasny.pl/moja_wizja.php?id=176

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna