Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

Jakub Kwaśny - Przyjacielem Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie [FOTO]

Decyzją Rady Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie 22.06.2011 zostałem uhonorowany statuetką "Przyjaciel Szkoły".

 

Nieprzerwalnie od początku swojej pracy w samorządzie staram się pomagać i działać na rzecz poprawy warunków edukacyjnych naszych dzieci. Jedną z takich szkół, dodajmy integracyjną, jest SP 9 w Tarnowie. Dzięki wspólnym wysiłkom udało się do tej pory - wyremontować część elewacji i wymienić część okien. Udało się w minionym roku również zabezpieczyć środki na infrastrukturę sportową. Przy szkole powstało nowe boisko jak również wespół z mieszkańcami osiedla Zielonego do dyspozycji pozostaje boisko Orlik. Remont szkoły również zostanie dokończony - w ramach programu "Termomodernizacji Budynków Użyteczności Publicznej".

 

Bardzo mi miło, że moje starania zostały dostrzeżone. Chcę tu podkreślić niebywały wkład również rodziców i grona pedagogicznego, rady Osiedla i innych radnych, którzy popierali starania na rzecz Szkoły. Bez nich nie byłoby to możliwe!

 

Fot. Piotr Goryjowski 

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna