Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

Boiska "ORLIK" na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 (ul. Skowronków), oraz SP 15 (ul. Krupnicza)

W dniu dzisiejszym przekazano teren boisk sportowych Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Skowronków firmie ŁĄCZBUD z Rzeszowa, Firma ta do końca września ma wykonań zespół boisk wielofunkcyjnych z programu "Orlik 2012". Bój o Orlika był zacięty, o tą inwestycję rywalizowały dwie szkoły: SP 5 oraz Zespół - Gimnazjum nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 8. Na szczęście wraz z Panią Dyrektor Bernadettą Walczak udało się nam wybronić lokalizację Orlika właśnie na terenie Szkoły Podstawowej nr 5!

 

Cieszy fakt, że Szkoła której jeszcze niedawno groziła likwidacja! w tak trudnych demograficznie czasach odnotowała wzrost naboru do klas pierwszych. Rodzice! Nie bójcie się wysyłać dzieci do "Piątki", Szkoła im. Tadeusza Kościuszki funkcjonuje bardzo dobrze, a od września będzie miała obiekty sportowe na najwyższym poziomie.

 

Dodajmy, że boiska z programu "Orlik2012" to nie tylko boiska szkolne, to także boisko osiedlowe, stworzone z myślą o mieszkańcach dzielnicy Grabówka, ale także osiedla Jasna. Młodzi piłkarze, będą mogli doskonalić swoje zdolności pod okiem trenera i wychowawcy środowiskowego.

To nie jedyna inwestycja w infrastrukturę sportową w dzielnicy Grabówka, ruszyły prace związane z budową boiska przy Szkole Podstawowej nr 15! Gdzie Konsorcjum Firm MATEO i GRETASPORT już rozpoczęło prace budowlane!

 

Już wkrótce zdjęcia z placu budowy!

Zapraszam

Jakub Kwaśny

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna