Kuba Kwaśny
Aktualności Wróć do listy aktualności

Jest NEWSLETTER smsowy!!

Miło jest mi również poinformować, że doczekał się realizacji kolejny wniosek, jaki złożyłem podczas jednej z Sesji Rady Miejskiej w Tarnowie. Zaproponowałem by Urząd Miasta Tarnowa, poszedł w ślady sąsiedniego Rzeszowa i uruchomił newsletter smsowy, który będzie informował zainteresowanych mieszkańców o wydarzeniach z życia miasta.

 

Projekt doczekał się realizacji, a mieszkańcy za pośrednictwem specjalnego numeru mogą zapisać się do jednej z trzech kategorii.

KULTURA, SPORT, PALIWA...

 

Aby zapisać się do konkretnej grupy tematycznej należy wysłać na numer 500749808 SMS o treści +NAZWA_KATEGORII (np. +kultura, +sport, +paliwa). Aby zapisać się do kilku grup tematycznych należy wysłać kilka SMS’ów. Koszt wysłania SMS’a aktywującego zależy od oferty operatora komórkowego nadawcy.

 

Aby wypisać się z danej grupy tematycznej należy wysłać na numer 500749808 SMS o treści -NAZWA_KATEGORII (np. -kultura, -sport, -paliwa). Po krótkiej chwili nadawca SMS otrzyma na komórkę potwierdzenie o poprawnym wypisaniu się z kategorii tematycznej.

 

To nie jedyne rozwiązanie jakie zaproponowałem, by zaczerpnąć z dobrych wzorców świetnie zarządzanego Rzeszowa. Przypomnę tylko, że miastem tym od niespełna dwóch kadencji zarządza Prezydent Tadeusz Ferenc (SLD), który cieszy się blisko 80% poparciem. Wielokrotnie też miałem przyjemność gościć w Rzeszowie, raz na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej - Konrada Fijołka (SLD) brałem udział w spacerze po starym mieście z udziałem Prezydenta Ferenca, a także spotkałem się z Urzędnikami rzeszowskiego Magistratu, odpowiedzialnymi m.in za estetykę miasta i zieleń miejską a także z pełnomocnikiem Prezydenta Rzeszowa ds. poszerzenia granic miasta. Pokłosiem tej wizyty były m.in pomysły dot. newslettera smsowego, utworzenie Referatu Zieleni Miejskiej, poprawa estetyki miasta, oraz poszerzenie jego granic...

Oby i te doczekały się realizacji.

Ps. Zapisałem się do kategorii KULTURA, wspólnie przetestujmy system...

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna