Kuba Kwaśny
Galeria Wróć do listy galerii

Zmiany zmiany zmiany ... na Burtniczej!

W tym miejscu zbiorczo chciałem przedstawić jakie zmiany zaszły na ulicy Burtniczej, zarówno ważny jest remont drogi aż do kładki pieszej na Wątoku, trakt ten jest bardzo często uczęszczany nie tylko przez użytkowników garaży oraz działkowców, ale także okolicznych mieszkańców dla których spacer nad Wątokiem to forma wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

 

Przy ul. Burtniczej funkcjonuje również Przedszkole Publiczne nr 21, przed którym wyremontowany został chodnik, a na terenie którego znalazły się nowe elementy Placu Zabaw!

 

Plac Zabaw - przy ul. Burtniczej 6 i 4 służy nie tylko mieszkańcom tych bloków, spotkać tu można również mamy ze swoimi pociechami z ulic Lwowskiej, Bocznej czy Skowronków - to najlepszy dowód na to, że nowe place zabaw powinny powstawać i z roku na rok powinno być ich więcej. Dlatego apeluję do wszystkich, a zwłaszcza mieszkańców tarnowskich spółdzielni mieszkaniowych, aby pisali prośby i petycje do spółdzielni, tylko one bowiem mogą na swoim terenie postawić nowe elementy placu zabaw.

 

Widok mówi sam za siebie! Uśmiech dzieci jest bezcenny!

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna