Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

IV Tarnowska Szopka Satyryczna - Zapraszam! [ ZDJĘCIA W GALERII ]

za www.inTARnet.pl:

 

Już w najbliższy poniedziałek wieczorem na scenie Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży tarnowianie i mieszkańcy regionu będą mogli wziąć udział w czwartej już inscenizacji Tarnowskiej Szopki Satyrycznej. Choć nie do końca Szopki ... Ze względu na rok wyborczy, autorzy i organizatorzy przedsięwzięcia walkowerem oddali nazwę „szopka” zupełnie innym wydarzeniom, których kulminacja nastąpi w drugiej połowie roku. Dlatego też tegoroczna inscenizacja nosi tytuł „Próba Eksperymentalna IV Tarnowskiej Szopki” i faktycznie utrzymana będzie w konwencji „próby teatralnej”.

 

Obok samych autorów i kilku zaproszonych przez nich aktorów-amatorów, w przedsięwzięciu zapowiedziało swój udział - osobiście, na scenie i w specjalnie przygotowanych dla nich rolach - blisko 30 person życia publicznego Tarnowa i regionu tarnowskiego (to absolutny rekord wszystkich dotychczasowych edycji !). Ich nazwiska organizatorzy trzymają jednak w tajemnicy do samego przedstawienia.
- Możemy jedynie zdradzić, że w tej grupie nie zabrakło nazwisk osób, które najczęściej się przewijają w gazetach, nie tylko zresztą lokalnych - mówi Krystyna Drozd, jeden z pomysłodawców Tarnowskiej Szopki.

 

Wstęp na ten pojedynczy pokaz tylko za zaproszeniami ! Kilka z nich (zaproszenia 2-osobowe) mogą jednak otrzymać inTARnauci, którzy w piątek przed 17:00 lub w poniedziałek (w godzinach od 11:00 do 19:00) odwiedzą punkt redakcyjny przy ul. Bema 5/7 w Tarnowie. Uwaga: ilość zaproszeń jest jednak ograniczona. Można sprawdzić ich dostępność telefonując na nr 655 97 97.

Próba Eksperymentalna IV Tarnowskiej Szopki Satyrycznej, Pałac Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24, 15 lutego, godz. 20:00

 

Ze swej strony serdecznie zapraszam! ;)

 

Zdjęcia z Szopki już dostępne w Galerii!

 

 

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna