Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Mój głos oddam na Grześka! on już zwyciężył!

To pewne! od samego początku! że mój głos oddam na Grzegorza Napieralskiego!

 

Gdy kraj obiegła wieść, że kandydatem SLD będzie Grzegorz Napieralski, mocno zawrzało. Jedni cieszyli się sądząc, że to wspaniała okazja by móc go po ewentualnej przegranej rozliczać, inni zaczęli się zastanawiać co zrobić by wygrać. Jedni podczas tej kampanii siedzieli cicho, ani słowem nie wspierając NASZEGO kandydata, inni jak Włodzimierz Cimoszewicz - woleli zdradzić swoje lewicowe ideały popierając kandydata prawicy, jednak znakomita większość, pracowała jak mrówki na wynik, który będzie niewątpliwie sukcesem Grzegorza i Nas wszystkich!

 

Pytają mnie znajomi, czy warto głosować na Grzegorza, czy warto głosować na tego trzeciego?

 

Otóż WARTO!

 

Taki jest sens demokracji, taki jest sens wyborów. Byśmy wybierali zgodnie ze swoim sumieniem! Byśmy wybierali zgodnie ze swoimi poglądami. By nie kierować się li tylko obawą przed IV RP, obawą, że Prezydentem RP może zostać Jarosław Kaczyński. Otóż Szanowni Przyjaciele, Znajomi, odwiedzający tę stronę... Gdy wszyscy oddamy w niedzielę głos za kimś, a nie przeciwko komuś! Myślę, że wtedy Grzegorz Napieralski znajdzie się w II turze wyborów! Apeluję do Was o to by tak też zrobić w najbliższą niedzielę!

 

Wiem, że Grzegorz będzie dobrym Prezydentem! Takim , którego nie będziemy się wstydzić! Takim, który nie będzie się bał wyjść poza sztywne ramy urzędniczego protokołu. Takim, któremu zależy na Polsce, zależy na Nas! Będzie Prezydentem zgody i zmiany. Będzie Prezydentem nowoczesnym i uśmiechniętym. Swą wiedzę będzie czerpał od ludzi, specjalistów, fachowców a nie z wikipedii. Nie będzie udawał, że zna się na wszystkim! Będzie Prezydentem wszystkich Polaków!

 

 

Razem zmienimy Polskę!

Głosujmy na Grzegorza Napieralskiego!

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna