Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Jak kandydaci lekceważą wyborców...

Dzisiaj miała miejsce kolejna już debata kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa, tym razem zorganizowana przez portal inTarnet.pl. Niestety debatę na samym początku opuścił, wydając oświadczenie, kandydat Ryszard Ścigała, dając tym samym przykład lekceważenia wyborców, które to krytykował w wykonaniu Anny Czech. Mieszkańcy Tarnowa stracili tym samym okazję do skonfrontowania programu prezentowanego przez Pana Ryszarda Ścigałę i to na samym finiszu kampanii wyborczej.

 

Osobiście nie rozumiem postępowania obojga kandydatów oraz powodów braku ich uczestnictwa. Przypomnę, że uczestniczyłem w każdej debacie na którą zostałem zaproszony. Z wyjątkiem dwóch, organizowanych przez radio RDN Małopolska - w których to organizatorzy nie przewidzieli mojego uczestnictwa, ze względów czysto politycznych. Mimo określonej linii programowej radia - takiego zaproszenia z pewnością bym nie zlekceważył.

 

Podobnie jak Pan Ryszard Ścigała czuje się zlekceważony nieobecnością Anny Czech w poniedziałkowej debacie Gazety Krakowskiej i Klubu Tarnowskiego ( co wyraził na antenie RDN Małopolska ) , tak i ja czuję się zlekceważony nieobecnością zarówno, Anny Czech (w niedzielę na debacie z młodzieżą) i w poniedziałek oraz nieobecnością Ryszarda Ścigały na dzisiejszej debacie. Z tą jednak różnicą, że Pan Ryszard Ścigała pojawił się, przedstawił swoje powody i opuścił spotkanie, tymczasem Anna Czech, po prostu, bez słowa, nie pojawiła się na debacie.

 

Ocenę postępowania obojga kandydatów pozostawiam wyborcom 21 listopada 2010 r.

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna