Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Podziękowania po kampanii

Szanowni Mieszkańcy Tarnowa.

Bardzo serdecznie chciałem podziękować za zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyliście. W tegorocznych wyborach otrzymałem 3285 głosów, co stanowiło 8,3%. To ponad dwukrotnie więcej niż cztery lata temu otrzymało SLD w wyborach na Prezydenta Tarnowa. To pokazuje, że lewica jest w Tarnowie potrzebna, a jej oblicze się zmienia! To również sygnał dla mnie, żeby nadal tak ciężko pracować! Widać w Tarnowie przychylność dla nowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej!

 

Gorycz przegranej osłodziło moje zwycięstwo w okręgu nr 2  w wyborach do Rady Miejskiej, w których to uzyskałem 1213 głosów (50% więcej niż cztery lata wcześniej), najwięcej z tego okręgu spośród wszystkich kandydatów (był to również trzeci wynik w całym mieście). To zobowiązuje do dalszej pracy i pokazuje, że ta dotychczasowa została doceniona!

 

Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję do moich wolontariuszy, którzy tak licznie i tak gorąco wspierali moje zmagania o fotel Prezydenta Miasta Tarnowa. Dziękuję Wam bardzo i zapowiadam, że zebrania sztabu będą kontynuowane!

 

Dziękuję również osobom, które były ze mną od samego początku! Piotrowi Górnikiewiczowi - szefowi kampanii wyborczej, Kamilowi Morydzowi - szefowi sztabu, Władysławowi Gębisiowi, Franciszkowi Bernatowi, Tomaszowi Gębarowskiemu, Wiesławowi Bartowi  i Krzysztofowi Bazule. Dziękuję także wszystkim kandydatom z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Na koniec ... gratuluję mojemu kontrkandydatowi Ryszardowi Ścigale, Prezydentowi Ryszardowi Ścigale!

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna