Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

W Tarnowie powinien powstać Klub "50+"* na tarnowskim Rynku [FOTO]

Podczas dyskusji nad przyjęciem Strategii "Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnowa na lata 2011 - 2020" ponowiłem wniosek aby w Tarnowie, w samym jego centrum - czyli na Rynku powstał Klub dedykowany specjalnie dla starszego i "średnio- starszego" pokolenia.

 

Pragnę, aby w Tarnowie powstał Klub z prawdziwego zdarzenia. Klub, który nie będzie schowany gdzieś na dalekim osiedlu w piwnicy czy pomieszczeniu wspólnoty mieszkaniowej, ale będzie to część miejskiej instytucji - który za sprawą licznych w mieście Uniwersytetów Trzeciego Wieku, zostanie wypełniony życiem! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej, aby zdać sobie sprawę o potrzebie takiego miejsca - jak wiele osób, chce nadal wykazywać swą aktywność, działać i uczyć się!

 

Świadomy tego, że moje pokolenie ma w samym centrum miasta wiele miejsc do dyspozycji, składam wniosek o utworzenie takiego Klubu dla osób starszych i średnio- starszych, doceńmy doświadczenie i wkład w rozwój naszego miasta, tych osób, które to miasto budowały, budują i nadal chcą być częścią jego życia, dodajmy aktywną częścią! To odpowiedzialność nas radnych, ale przede wszystkim Urzędu Miasta i Prezydenta aby takie zaplecze, taką ofertę dla tych pokoleń przygotować! Sam chętnie będę częstym gościem takiego Klubu - na tym polega integracja i wzajemne uczenie się.

 

 

* nazwa Klubu to propozycja Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy MWSE w Tarnowie

 

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna