Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Wnioski międzysesyjne z dn. 12.06.2014

WNIOSEK

wnioski międzysesyjne

Treść dokumentu

Szanowny Pan
Henryk Słomka-Narożański
Zastępca Prezydenta Miasta TarnowaSzanowny Panie Prezydencie.

Zwracam się do Pana z prośbą o odpowiedź lub ustosunkowanie się do poniższych próśb i wniosków.:

1. Proszę o dokonanie uzupełnienia oznakowania poziomego wszystkich miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Brak takowego oznakowania w sytuacji dosyć nieprecyzyjnego ustawienia znaków drogowych (patrz np. Plac Rybny, ul. Odległa 3) powoduje niejednokrotnie zajmowanie tego typu miejsc przez osoby nieuprawnione.

2. Na prośbę mieszkańców ulicy Odległej 3 i Do Prochowni 49 uprzejmie proszę o wykonanie oznakowania poziomego miejsc parkingowych. Jego brak powoduje niejednokrotnie sytuację w której samochody parkując zajmują znacznie więcej miejsca niż powinny - blokując tym samym możliwość parkowania innym.

3. Zwracam się również z prośba o zorganizowanie akcji walki z komarami. Wiele okolicznych gmin już zdecydowało się na walkę z tymi uciążliwymi owadami. Bardzo proszę o podjęcie tego typu działań w stosownych do tego miejscach - parkach, przy zbiornikach wodnych, na osiedlach, a w szczególności w dniach w których młodzi ludzie organizują w Parku Sanguszków, cieszący się ogromną popularnością - Kino Letnie. (Najbliższe 21.06.2014)

Z wyrazami szacunku
Jakub Kwaśny
Radny Rady Miejskiej w Tarnowie
Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna