Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Nowa i bardziej funkcjonalna strona internetowa!

Witam Serdecznie!

 

Miło mi poinformować, że wreszcie ruszyła moja nowa strona internetowa! Jest ona bardziej funkcjonalna, a przede wszystkim łatwiejsza w obsłudze i w nawigacji.

 

Znajdą w niej Państwo zarówno informacje o mnie, to czym aktualnie się zajmuje, jak również opis mojej działalności w Radzie Miejskiej!

 

W dziale Interwencja znajdą Państwo odpowiedzi z Urzędu Miasta na podjęte przeze mnie interwencje pisemne, skierowane do Prezydenta Miasta na wniosek własny, lub z Państwa inspiracji.

 

W dziale Galeria - zdjęcia, nie tylko moje, ale również rodzinne, służbowe oraz z miejsc na których kształt lub dzisiejszy wygląd miałem jakikolwiek wpływ. Będę w tym dziale dokumentował również wykonane za moją przyczyną remonty!

 

W dziale Moim zdaniem umieszczał będę swoje subiektywne opinie na sprawy bieżące, będzie to swoisty blog polityczny, kulinarny, miejski etc...

 

Zapraszam również do działu Kontakt za którego pośrednictwem można się ze mną skontaktować. Nowością będzie "R@dny OnLine" czyli możliwość rozmowy za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Służył będzie do tego specjalny numer GG, pod którym będę obecny w czasie Sesji Rady Miejskiej, oraz e-dyżurów! Jeśli ktoś z Państwa będzie oglądał Sesję Rady Miejskiej za pośrednictwem Małopolskiej Telewizji Kablowej - śmiało, może wziąć udział w dyskusji za moim pośrednictwem, wyrazić swoje zdanie. W miarę możliwości, głosy te będą przeze mnie uwzględniane w dyskusji "na żywo".

 

Zapraszam

Jakub Kwaśny

Radny Rady Miejskiej w Tarnowie

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna