Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Znalezione w sieci: "Nieprzeterminowany bilbord"

Znaleziony artykuł na portalu wiadomosci24.pl autorstwa Tomasza Kochanowskiego z dn. 21.12.2006 roku

Dla przypomnienia...

 

Przechodząc ulicami miast można natknąć się jeszcze na plakaty z wizerunkami polityków. Mimo, iż wybory już dawno za nami, one wciąż wiszą. Wiszą i przypominają o wielkich wygranych i przegranych wyborów...

 

Znalazłem jednak pewien "nieprzeterminowany" wyjątek. Wisi przy ulicy Starodąbrowskiej. Nie jest już agitką wyborczą ale podziękowaniem. Wszystko za sprawą doklejonej po wyborach adnotacji. Jakub Kwaśny, nowy radny Rady Miasta Tarnowa podziękował w ten sposób tym, którzy oddali na niego głos w ostatnich wyborach.

 

Cóż z tego, że polityk powie w jakimś radiu o jakiejś porze „dziękuję za oddane na mnie głosy". Małe jest prawdopodobieństwo, że dotrze do większego grona wyborców, którzy mu zaufali. Jak mawiali sławni myśliciele „Verba volant, scripta manent" (Słowa ulatują, to co napisane trwa).


Jak mówi sam zainteresowany, pomysł z podziękowaniami był autorski. - Zawsze spotykałem ze stwierdzeniem, że ładnie by było, gdyby kandydat po wyborze pamiętał o tych, którzy na niego głosowali, aby chociaż podziękował - mówi Jakub Kwaśny, 21-latek. - Podyktowane było to również moim wynikiem, który mnie mile zaskoczył - dodaje. Otrzymał 809 głosów.

 

Tomasz Kochanowski

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna