Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

Po co komu blogi polityków...

Dziś słów kilka na temat obecności polityków w internecie...

 

         Nie dość, że większość gazet i telewizji zajmuje się polityką, to jeszcze politycy "promują się" w internecie, tworzymy swoje strony internetowe, jedne mniej, drugie bardziej rozbudowane. Informujemy o naszej działalności społecznej, politycznej, wydarzeniach w których bierzemy udział. A wszystko to w imię własnej autopromocji. Czy jest w tym coś złego? Myślę, że nie! Bo każdy obywatel ma prawo do informacji, na temat tego, w jaki sposób jego głos zostaje spożytkowany. Wiele osób publicznych szybko jednak zapomina o swoich powinnościach, ciężko ich zastać na dyżurach, kontakt utrudniony jest brakiem jakichkolwiek informacji, a urzędowe skrzynki m@ilowe są głuche. Mijają cztery lata, a te same osoby uśmiechają się do nas z plakatów zapewniając, że będą naszym głosem w Senacie, Parlamencie, Radzie Powiatu,Miasta, Gminy, etc.

 

A przecież, kampanię wyborczą rozpoczyna się tuż po wygraniu pierwszej, tak aby po czterech latach, móc spojrzeć swoim wyborcom w oczy, ale nie z plakatu, tylko na żywo! Tarnów zasługuje na takich właśnie samorządowców, którzy zamiast go "odbijać" przed wyborami, będą go permanentnie zdobywać.

 

Dlatego po pięciu latach (z przerwami) funkcjonowania strony www.kubakwasny.pl, oddaję w Państwa ręcę, nowy serwis informacyjny, dostępny pod zarówno starym jak i nowym adresem www.jakubkwasny.pl. Mam nadzieję, że jej rozbudowana wersja przypadnie Państwu do gustu, że będą tu Państwo zaglądać, nie tylko po to by poznać moją osobę, ale także dowiedzieć się jak wygląda interwencja w Waszej sprawie, co sądzę na temat bieżących wydarzeń politycznych, oraz co zmienia się w naszym mieście w wyniku naszej wspólnej działalności.

 

Choć w internecie aż roi się od blogów politycznych komentatorów, czy politycznych praktyków, to jednak liczę, że znajdziecie tu Państwo coś dla siebie. Jedni chcą bowiem czymś zaszokować, spowodować, że media zainteresują się jego wypowiedzią, inni po prostu pokazać swój punkt widzenia. Bez rozgłosu, ale w konkretnym celu. Taki też będzie mój blog, a jego celem, możliwość pokazania wszystkim odwiedzającym, jaki jest mój punkt widzenia, co sądzę na temat konkretnych wydarzeń, albo co mnie zaciekawiło, stąd nazwa "Moim zdaniem"


Zapraszam również do serwisu R@dny OnLine i do aktywnej wymiany myśli na Tarnowskim Forum Internetowym!

Do zobaczenia!

Kuba

 

Ps. Zachęcam wszystkich do udziału w niedzielnych zawodach żużlowych. O godz. 18.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie zespół Unii Tarnów podejmował będzie RKM Rybnik. Będzie to mecz rewanżowy I Rundy Play Off.

 

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna