Kuba Kwaśny
Moim zdaniem Wróć do listy artykułów

II Forum Inwestycyjne w Tarnowie można uznać za sukces

W dniach 8-9 września w Tarnowie odbyło się już II Forum Inwestycyjne, jako prolog do Forum Ekonomicznego w Krynicy. Impreza, która ściągnęła do Tarnowa najważniejsze osobistości świata finansów, ubezpieczeń, energetyki, a także polityki z Polski i Krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Na Forum przybyli Prezesi PZU, Urzędu Regulacji Energetyki, Grupy TAURON, PKN ORLEN, MOL Hungary, Banku PKO BP, Banku Pocztowego, Citi Handlowy, przedstawiciele z Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Kirgistanu czy Azerbejdżanu, dyskutując o problemach sektora energetycznego, finansowego a także o prywatyzacji i inwestycjach. Cieszy fakt, że Tarnów stał się obok Krynicy współgospodarzem "polskiego Davos".

 

Ważną zmianą w organizacji Forum było jego wydłużenie, impreza tym razem potrwała dwa dni a przedstawiciele świata biznesu, polityki mogli podziwiając Tarnów podyskutować o przyszłości ich firm, losów rynku i nie tylko. Wydłużenie Forum Inwestycyjnego było pokłosiem świetnej organizacji w roku poprzednim! Miejmy nadzieję, że efektem tego spotkania będzie jakaś znacząca inwestycja w samym Tarnowie! O co wiem, że zabiegał Prezydent Miasta Tarnowa.

Pierwszy efekt został już osiągnięty! Promocyjny! O Tarnowie przez dwa dni w kontekście Forum mówiły branżowe media, relacje były prowadzone m.in. w TVN CNBC Biznes, oraz w innych ogólnopolskich mediach. Wydział Marki Miasta wykupił również stały banner reklamowy na stronie onet biznes! Stąd miejmy nadzieję, że o Tarnowie, kapitał będzie myślał "ciepło" wszak jest to nasz polski biegun ciepła

 

Organizacja była świetna, obecne były wielkie nazwiska, ale zabrakło jednego :) świadomości wielu panelistów, że gdzieś tam na samym końcu jest człowiek, klient, odbiorca prądu, właściciel konta, czy po prostu kierowca tankujący swój samochód. Miejmy nadzieję, że każdy z obecnych na spotkaniu Prezesów, mają tą świadomość, że najważniejszy jest człowiek!

Profil Facebook
R@dny OnLine
Marcin Kwaśny
www.agora.tarnow.pl
Akcja Pajacyk
www.tarnow.pl
www.mrmtarnow.ovh.org
Krytyka Polityczna